• Subcribe to Our RSS Feed

Homerun Battle 2 – Pro fanoušky online hraní

Led 21, 2012 by     No Comments    Posted under: Online

Pokud jste fandové online her a jednoduchých soubojů pak vás tato hra potěší. Jedná se již o druhé vydání v celku povedené a propracované hry. Ve hře jste v roli baseballového hráče, který nedělá nic jiného než, že odpaluje míčky. V první verzi byli možné jen omezené možnosti hraní a po týdnu hraní, kdy se dostanete na vyšší příčky v online žebříčku vás hra přestala bavit. V druhé verzi si developeři připravili mnoho úprav. Kromě uhlazenější grafiky a přesnějšího ovládání ve hře najdete nové úkoly, nové předměty pro vaší postavu. Nový Survival mód, nový Mission mód slibují další hodiny a hodiny hraní v pokořování soupeřů.

Tato hra je více o multiplayeru než o single playeru. A proto vás jen tak nepřestane nudit.

Hra je rychlá i na iPadu první generace a má velice jednoduché ovládání, prakticky jen hýbete iPadem aby jste namířili odpal a ve správnou dobu se dotknete obrazovky a hráč odpálí. Co mě na hře překvapilo je samozřejmě propracovaní online mód. Ve hře je hodně hráčů a tak nehrozí, že by jste nenašli soupeře. Za každý online souboj dostanete buď plusové a nebo minusové body a tím se můžete posouvat z hodnosti Rookie až po Championa. Mínusem je určitě horší Single player. V něm moc zábavy nenajdete, jen snad tréning.

Na App store koupíte hru za 2.99 € což je v přepočtu 75 Kč.

Odkaz na hru: http://itunes.apple.com/app/homerun-battle-2/id466710109?mt=8

Odkaz na tvůrce: http://global.com2us.com/

 

Mé hodnocení:

6 / 10

 

Pošlete to dál:
  • Print
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • RSS

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>